Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Матраци та ліжка > Сучасні ліжка

Ціни на ліжка-подіуми

 Розміри ліжка 160 см 180 см
190 см 4300 грн. 5100 грн.
200 см 4300 грн. 5100 грн.

 

 

 Ви вирішили комфортабельно облаштувати своє спальне місце та розпочали пошук деревянного ліжка? З чого пачати? На що сааме звертати увагу? Розпочніть з зовнішнього вигляду, ліжко вам повинно подобатись, привертати вашу увагу з першого моменту коли ви його побачили, милувати око. Одже ви будете бачитись з ним щодня. Ортопедичне ліжко має бути хорошим доповненням до вашого інтерєру, гармонійно поєднуватись з предметами інтерєру та особливо важливо бути зручним . Всі вищенаведені показники важливі але найбільш важлим є те , або під час сну на ортпопедичному місці ви і справді відчували його ортопедичні власнивості та ваше тіло справді відпочивало не відчуваючи дискомфорту. Важливим показником цього є якість ортопедичних ламелей та ортопедичного матрацу. Ортопедичні ламелі виготовляють з металевого каркасу та деревяних ламелей, які є гнучкими та еластичними, що дозволяє прогинатись їм в потрібному місці.
Наступним важливим моментом є вибір потрібної довжини деревянного ліжка. Правильним буде рішення вибору довжини деревянного ліжка відповідно до зросту людини та до простору кімнати де воно буде знаходитись. Двоспальні ліжка виготовлять розмірами від 120-180 см шириною та 190-200см довжиною. Це дає можливість максимально наближено до зросту людини підібрати саме те , що потрібно вам. Сучасне ліжко в стилі модерн не повинно «обтяжувати» атмосферу кімнати занадто великими ромірами , а лише доповнювати її та бути особливістю цієї кімнати. Отож, не перестарайтесь . Якщо говорити про стилістику ліжок сьогодні , то клієнту запропоновано широкий модельний ряд ортопедичних ліжок в стилі модерн, в сучасному стилі, а також класичних деревяних ліжок. Слід виділити також деревяні ліжка в сучасному стилі , вони довгові перевірені часом , екомогічно чисті та приємні в інтерєрі вашої кімнати. Не дивно , що більшість зупиняють свій вибір саме на них. Спектр кольовір та відтінків , яким оброблять дерево дозволить вам легко підібрати потрібний аби деревяне ліжко було хорошим доповненням до решти меблевих предметів, які знайодяться в кімнаті. В ансамблі це створить незабутню атмосферу затишку та спокою .