Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Шафи купе > Шафи купе вітражі

Вітражі для шаф купе

В дизайні шафи купе часто використовують вітражі. Вітражі для шаф-купе придають дизайну шафи та й цілої кімнати, де розміщуються меблі ексклюзивного дизайну і стилю меблів та кімнати. Наприклад завдяки вітражам для шаф купе, а також просто малюнкам на склі можна досягнути набагато кращого дизайну інтер'єру кімнати. Переважно вітражі і малюнки на склі містять у собі елементи природи (пейзажі, пташки, звірі, дерева). Це дає змогу підвищити гармонію дизайну, спокою і відпочинку, а також ближче наблизитися до природи. Також такі елементи дизайну шафи купе і елементів інтер'єру забезпечать власнику помешкання психологічне розвантаження від напруженого робочого дня.

Ми пропонуємо малюнки на склі та на дверях шафи-купе наступних видів:

  • Малюнки на склі (Вітражі для шаф купе).
  • Піско-фарбо матування скляних елементів шафи-купе.
  • Псевдо вітражі на склі - дозволяє зменшити вартість завдяки зміні технології виготовлення вітражів.
  • Фото на дверях - популярний елемент дизайну інтер'єрів. Легко встановлюється і змінюється. Також до переваг фото на дверях є їхня низька вартість.

 

Ви можете переглянути вітражі для шафи-купе в нашій галереї виконаних робіт, а також вибравши відповідний розділ - переглянути галереї малюнків на склі, вітражного дизайну та фото на двері для шафи купе.

 
Малюнки на скліМалюнки на склі Піско-фарбо матуванняПіско-фарбо матування Псевдо вітражі на скліПсевдо вітражі на склі Фото на дверяхФото на дверях

Ми пропонуємо нашим клієнтам шафи-купе різноманіиних моделей як свого екслюзивного дизайну та розробки, так і відомих світових лідерів у галузі проектування та виготовлення шаф-купе. Ви можете вибрати моделі шафи купе по каталогу меблів, або замовити шафу-купе індивідуального і ексклюзивного дизайну нашої розробки. В комплектацію шафи-купе будуть включатися по вашому побажанню і замовленню декоративні елементи (вітражі для шафи-купе,малюнки на склі, піско-фарбо матування, псевдо вітражі та фото на дверях та стіні).

Ціни на проектування і виготовлення шафи-купе у нас найнижчі в регіоні. Крім цього доставка і встановлення шафи-купе по Львову - БЕЗКОШТОВНА! Також Безкоштовно Ви можете замовити виїзд дизайнера меблів до дому. Ви можете вибрати дизайн шафи-купе як серійного виробництва по каталогах меблів від відомих виробників, так і замовити ексклюзивний дизайн меблів, шафи-купе і аксесуарів по індивідуальному побажанню.

 

Меблева виробничо-торгова компанія Каверс пропонує шафи-купе Львів за недорого. В першу чергу недорогоа ціна досягається завдяки наявності повного циклу обладнання і партнерстві з міжнародними виробниками меблевої фурнітури. На сьогодні Львів, як старовинне місто має багато нестандартних, а часом і малих житлових площ, у яких мешканці повинні використовувати оптимально всю наявну площу. Тому саме місткість шафи-купе, її практичність, зручність і естетичні якості з кожним роком залучають покупців шафи-купе у Львові.

Ми розробляємо проекти і дизайн шафи-купе у Львові на замовленян по індивідуальних потребах. Вся доставка та установка шафи купе у Львові БЕЗКОШТОВНА! Оцінити дизайн шафи-купе в нашому ви можете у нашому каталозі меблів у Львові, або завітавши у наш виставково-торговий центр по вул. Б. Хмельницького, 200.