Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Шафи купе > Проекти шаф-купе

Проекти і дизайн шафи-купе каталог

Компанія Каверс Львів пропонує дизайн шафи-купе, проекти шафи-купе, та виготовлення і встановлення шаф купе у Львові та області для Вашого помешкання. Ціни на шафи-купе в нашій компанії найнижчі у Львові завдяки повному циклу виготовлення шифи-купе без посередників, починаючи від розробки дизайну шафи-купе і закінчуючи встановленням меблів у Вашій квартирі.

Меблева виробничо-торгова компанія Каверс пропонує шафи-купе Львів за недорого. В першу чергу недорогоа ціна досягається завдяки наявності повного циклу обладнання і партнерстві з міжнародними виробниками меблевої фурнітури. На сьогодні Львів, як старовинне місто має багато нестандартних, а часом і малих житлових площ, у яких мешканці повинні використовувати оптимально всю наявну площу. Тому саме місткість шафи-купе, її практичність, зручність і естетичні якості з кожним роком залучають покупців шафи-купе у Львові.

Ми розробляємо проекти і дизайн шафи-купе у Львові на замовленян по індивідуальних потребах. Вся доставка та установка шафи купе у Львові БЕЗКОШТОВНА! Оцінити дизайн шафи-купе в нашому ви можете у нашому каталозі меблів у Львові, або завітавши у наш виставково-торговий центр по вул. Б. Хмельницького, 200.