Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Меблі для кухні > Проекти кухонь

Проекти кухонь

Компанія KAVERS розробляє попередній проекти кухонь Ваших меблів. Провідні спеціалісти та дизайнери, створюючи проекти над якими працюють, враховують не лише побажання клієнта, а й якість та ергономічність меблів, комфортність виробів та технологічну обґрунтованість розташування усіх елементів. Звернувшись до нас , досвідчені дизайнери запропонують Вам різні варіанти майбутніх меблів у графічно-цифровому вигляді. У випадку якщо Вам сподобається один із запропонованих варіантів меблів , відображених на проекті , спеціалісти приступають до безпосереднього  виконання Вашого замовлення меблів. Таким чином у Вас зявляється можливість реалізувати задумане, втілити свої мрії в життя, тим самим задовольнити свої амбіції відносно дизайну кухні вашої мрії та облаштувати простір комфортабельними меблями.

      Ви давно мріяли про кросиво та компактно облаштоване місце де вся родина збирається за святковим столом ? В уяві розставляли всі основні елементи кухонного гарнітуру та маленькі, приємні для душі, дрібнички? Ми допоможемо вам змоделювати майбутню вашу кухню не лише в вашій уяві, а й побачити її на попередньому дизайнерському проекті та втілити все це в життя. Отож , вам залишається лише звернутись до наших спеціаоістів з побажанням щодо стилістики майбутнього проектку. Сьогодні час диктує всої умови та стилістику в проектування інтерєрів та кухонних меблів. Прихильникам классики , яка перевірена часом і йде осторонь часу , припадуть до душі елементи декору різбленої ручної роботи , деревяні фасади із массиву дерева, спокійні кольори виробу та вітражні декори. Все це створить затишну домашню атмосферу та приємні відчуття.  
Для людей, які крокують в ногу з часом , стиль модерн та hi-tech підкреслять їх вподобання при виборі майбутньої кухні. Прямі лінії, використання скляних елементів, глянцеві поверхні і кольорова гамма від антрацитового кольору до ніжно ванільного…Все це підкреслить ваш витончений смак та індивідуальність. Наші провідні спеціалісти запропонуть вам не один варіант розміщення усіх майбутніх елементів кухні, а декілька . Для вас розроблять індивідуальний проект , з врахуванням усіх деталей розміщення та розташування комунікаційних ліній та точок, точних розмірів та осноне: ваших побажань. Процюючи з нашими дизайнерами , вам потрібно лише натякнути чого саме б вам хотілось побачити та чим заповнити простір, а далі справа за професіоналами. Багаторічний досвід дизайнерів не заставить вас чекати. Протягом найближчих 3 робочих днів вони запропонують вам декілька можливих варіантів кухні у вигляду малюнку фотографічної якості. Узгодивши проект з дизайнерами та погодивші усі деталі і кольорову гамму майбутнього виробу, справа за нашим виробничим відділом. Тут для вас працюють майстри з «золотими руками та гарячим серцем». Якісно та технологічно-правильно виготовляють всі елементи майбутніх меблів, неупустивши з поля зору жодної дрібниці, оскільки саме від майдрібніших деталей , як правило, залежить якість виготовленого виробу. Саме цей виробничий відділ це ті, люди які фізично здійснюють всі наші задуми , бажання та мрії , надихаючи їх життям та ставлять точку відліку часу для них.

Меблева компанія Каверс пропонує кухні Львів для Вашого помешкання по індивідуальному дизайну та проекту. Ми виготовляємо кухні у Львові на замовлення з доставкоою і встановленням БЕЗКОШТОВНО.
Кухонні меблі Львів ми виготовляємо з високоякісних матеріалів, які вибирає сам замовник з каталогу. Кухні ми укомплектовуємо стільницями із штучного каменю по бажанню клієнта.