Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Матраци та ліжка > Матраци Vika

Ортопедичні матраци,ортопедические матрасы

Ортопедичні матраци - основний елемент м'яких меблів (меблі для спалні, меблі для вітальні, меблі для дитячих кімнат). Ортопедичний матрац завершує процес проектування меблів для спальні і дозволяє підтримувати самопочуття та здоров'я в оселі.

Науковцями проведені дослідження і доведено, що правильно підібраний і виготовлений ортопедичний матрац дає змогу своєму власнику повноцінно відпочити від роботи та набратись свіжих сил. Правильне і зручне розташування хребта і тіла - основа здоров'я власника.

Ми пропонуємо своїм клієнтам матраци відомих світових виробників. Це дає Вам гарантію якості та довговічності матраців. Кожен вид матрацу має свої технологічні особливості і переваги. На Ваш вибір ми запропонуємо Вам каталог матраців з екологічно чистих матеріалів та якісно виготовлених елементів.

Ортопедичні матраци економ класу
матрац ортопедичний економ класу Ортопедичний матрац ЕКОНОМІЧНИЙ - найбільш простий і доступний в серіїї матраців на основі пружинного блоку типу "Боннель".Чехол матраца виготовлений з прошитої бавовняної тканини. 2 моделі ортопедичного матраца. Висота матраца - 16,19 см.
Ортопедичні матраци СТАНДАРТ класу
матрац ортопедичний класичний на каркасі Ортопедичний матрац Класичний на каркасі - на дерев'яних ламелях і на ламелях з гнутої фанери. Завдяки такій технології відбувається подвійний ортопедичний ефект. В якості настилу може використовуватись, як термопресований войлок, так і будь-який з популярних наповнювачів. Висота ортопедичного матрацу - 20см.
матрац ортопедичний Ортопедичний матрац Класичний - практичність в поєднанні з хорошим ортопедичним ефектом і доступність по ціні роблять цю модель найпопулярнішою із серії "Стандарт клас". Чехол матраца виготовлений з прошитої жакардової тканини. Висота ортопедичного матрацу - 16,19,21см.
матрац ортопедичний екологічний Ортопедичний матрац Екологічний. В цьому матраці використовується натуральний настилочний волокнистий матеріал - ватін. Він має невисоку вартість і володіє деякими перевагами перед іншими настилочними матеріалами для ортопедичних матраців. Ватін не викликає алергічних реакцій, довговічний, м'який і добре приймає форму тіла. Висота ортопедичного матрацу - 16,19см.
матрац ортопедичний Ортопедичний матрац Прем'єр з ефектом "зима-літо" використовують екологічно чистий наповнювач із спресованих бавовняних волокон з літньої сторони та шерстяних волокон з зимової сторони. Природні властивості натуральних матеріалів зберігають тепло зимою і забезпечують прохолоду літом. Висота ортопедичного матрацу - 16,19,21см.
Ортопедичні матраци ПРЕСТИЖ класу
матрац ортопедичний Прем'єр Люк Ортопедичний матрац Прем'єр Люкс з ефектом "зима-літо" використовують екологічно чистий наповнювачі: Льон і вовна. Льон - унікальний матеріал, що має теплорегулюючі властивості. Дуже добре поглинає і виводить надлишкову вологу. Вовна - накопичує і віддає тепло, що робить сон по-справжньому здоровим та комфортним. Висота ортопедичного матрацу - 16,19,21см.
матрац ортопедичний Прем'єр Кокос Ортопедичний матрац Прем'єр Кокос має різну жорсткість сторін. Додаткову жорсткість матраца забезпечує кокосове волокно на основі натурального латексу. А природні властивості бавовни та овечої шерсті збережуть тепло зимою і дарують прохолоду літом. Висота ортопедичного матрацу - 16,19,21см.
матрац ортопедичний Прем'єр Кокос 2 Ортопедичний матрац Прем'єр Кокос 2. Кокосове волокно на основі натурального латексу надає матрацу додаткової жорсткості та сприяє покращенню вентиляції. Ефект "зима-літо" забезпечують природні властивості вовни та бавовни. Перевертаючи матрац з однієї сторони на іншу можна регулювати не тільки температурний баланс, але й м'якість-жорсткість. Висота ортопедичного матрацу - 16,19,21см.
матрац ортопедичний Прем'єр Кемел Люкс Ортопедичний матрац Прем'єр Кемел Люкс. В матрацах цієї серії з зимової сторони використовують верблюжу шерсть, яка має лікувальні, антистатичні властивості, знімає напругу і стреси, зберігає сухе тепло. З літньої сторони - льон, який має унікальні терморегулюючі властивості, відводить надлишкову вологу і тепло. Ваш сон буде здоровим і спокійним. Висота ортопедичного матрацу - 16,19,21см.
матрац ортопедичний Прем'єр Кокос Нептун Ортопедичний матрац Прем'єр Кокос Нептун. В матрацах цієї серії використовують наповнювачі виключно із натуральних матеріалів рослинного походження. Кокосове волокно пружне, міцне, сприяє покращенню вентиляції. Морська трава насичена йодом та мінералами, підвищує імунний статус організму, робить Ваш сон безтурботним, наповненим позитивною енергетикою та запахом моря. Ефект зима-літо забезпечують природні властивості вовни і бавовни. Висота ортопедичного матрацу - 16,19,21см.
матрац ортопедичний Прем'єр Латекс Ортопедичний матрац Прем'єр Латекс. В цьому матраці використовується високоякісний, пружний та довговічний матеріал - латекс. Отвори перфорації, які присутні в латексній структурі, забезпечують відмінну вентиляцію, добрий обмін вологи та теплообмін. Латекс вважається хорошим наповнювачем для матраців. Ідеально повторюючи контури тіла людини, дозволяє хребту у правильному анатомічному стані. Ефект зима-літо забезпечують природні властивості вовни і бавовни. Висота ортопедичного матрацу - 16,19,21см.
матрац ортопедичний Прем'єр Латекс Кокос 2 Ортопедичний матрац Прем'єр Латекс Кокос 2. Перевагу матрацу забезпечують його натуральні матеріали: кокосова койра, латекс, вовна та бавовна. Койра забезпечує надійність при збільшенні навантаження на матрац (до 120кг), а латекс - розслаблення м'язів під час відпочинку. Природні властивості вовни і бавовни зберігають тепло зимою і дарують прохолоду літом. Висота ортопедичного матрацу - 18,21,23см.
матрац ортопедичний Спрут Ортопедичний матрац Спрут. В матрацах серії "Спрут" використовується наповнювач спрут. Це нетканий об'ємний волокнистий екологічно беспечний матеріал, легкий, довговічний, стійкий до деформації і дії на нього мікроорганізмів, максимально гігроскопічний та не викликає алергічних реакцій. Матрац володіє ефектом зима-літо, за рахунок використання в наповнювачі бавовняних і шерстяних волокон. Висота ортопедичного матрацу - 16,19см.
матрац ортопедичний Спрут Кокос 2 Ортопедичний матрац Спрут Кокос 2. В матрацах серії "Спрут Кокос 2" додаткову жорсткість матрацу додає з двох сторін кокосова койра, яка дає можливість спати людям з надлишковою вагою (120 кг і більше). Матрац володіє ефектом зима-літо, за рахунок використання в наповнювачі бавовняних і шерстяних волокон. Висота ортопедичного матрацу - 18,21см.
матрац ортопедичний Кокос Кемел Ортопедичний матрац Кокос Кемел. В матрацах серії "Кокос Кемел" з ефектом зима-літо використовують верблюжу шерсть та волокно кокосового горіха, пропитаного натуральним латексом. Кокосове волокно має такі вийняткові властивості як: міцність, пружність, гігієнічність, хороша вентиляційність та стійкість до вологості. Верблюжа шерсть, яка накопичує та віддає лікувальне сухе тепло, зігріє Вас зимою і додасть екзотики у Ваші сни. Висота ортопедичного матрацу - 16,19,21см.
ортопедичні матраци Кемел Пегас Ортопедичний матрац Кемел Пегас. "Кемел Пегас" - двосторонній м'якоеластичний матрац, в якому використовуються виключно натуральні наповнювачі. Верблюжа шерсть накопичує лікувальне сухе тепло, яке зігріває зимою, а кінський волос додає додаткову пружність, ортопедичність і зручність для Вашого комфорту та відпочинку. Висота ортопедичного матрацу - 16,19,21см.
ортопедичні матраци Туніс Ортопедичний матрац Туніс. Матрац володіє високою несучою властивістю завдяки кокосовій плиті пропитаної латексом. Ідеальна модель для тих, хто віддає перевагу більш жорсткій моделі. Ефект зима-літо досягається за допомогою овечої вовни і льону. Чехол матраца виготовлений з протигрибкового оббивочного матеріалу "TAFT LINE". плетеного з двох сторін антиалергічним, кліматизаційним волокном. Висота ортопедичного матрацу - 19,21см.
ортопедичні матраци Мілан Ортопедичний матрац Мілан. "Мілан" - матрац з ортопедичним ефектом і різною жорсткістю сторін. З одного боку натуральний перфорований латекс, що надає матрацу м'якість і еластичність, з іншого - латексована кокосова плита, що робить матрац пружним і довговічним. Оригінальна конструкція "зима-літо" з льону та вовни забезпечує оптимальний мікроклімат цілий рік. Висота ортопедичного матрацу - 16,19,21см.
ортопедичні матраци Мальта Ортопедичний матрац Мальта. "Мальта" - ортопедичний двосторонній матрац з ефектом "літо-зима". Жорстка основа кокосової койри, разом з еластичним пружним шаром латексу створює прекрасний ортопедичний ефект. Пружинний блок матрака "боннель", зібраний з п'яти біконусних пружин, дозволяє створити оптимальну систему розподілення ваги тіла, забезпечуючи тим самим комфорт і ортопедичний ефект. Висота ортопедичного матрацу - 16,19,21см.
ортопедичні матраци Лагуна Ортопедичний матрац Лагуна. Двосторонній жорстко-еластичний матрац з оптимальним підбором шарів для забезпечення ортопедичного ефекту. Поєднання морської трави з льоном - чудове рішення для літньої сторони матраца, а комбінація латекса з овечою вовною надасть необхідний комфорт в прохолодну пору року. Чехол матраца виготовлений з протигрибкового оббивочного матеріалу "TAFT LINE". Висота ортопедичного матрацу - 16,21см.
Ортопедичні матраци ЕЛІТ класу
ортопедичні матраци Еліт Прем'єр Ортопедичний матрац Еліт Прем'єр. У даній моделі матраца незалежний пружинний блок забезпечує максимальний ортопедичний ефект, ідеально реагуючи на навантаження і розподіляючи вагу тіла. Завдяки цьому хребет тримає природнє положення без найменшого напруження, перебуваючи в стані максимального розслаблення. Ефект зима-літо забезпечується завдяки природним властивостям вовни і бавовни. Висота ортопедичного матрацу - 19,21см.
ортопедичні матраци Еліт Прем'єр Кокос 2 Ортопедичний матрац Еліт Прем'єр Кокос 2. Використання щільного і пружного кокосового волокна з двох сторін матраца дозволяє досягти максимальні ортопедичні та анатомічні властивості матраца. При цьому кокосова койра забезпечує необхідну пружність і жорсткість, максимально приймаючи на себе тиск. Природні властивості вовни та бавовни зберігають тепло зимою і дарують прохолоду літом. Висота ортопедичного матраца - 21,23см.
ортопедичні матраци Еліт Прем'єр Латекс Ортопедичний матрац Еліт Прем'єр Латекс. Найм'якший і найеластичніший матрац в серії "ЕЛІТ". В ньому використовують спінений сік каучукового дерева латекс та незалежний пружинний блок. Поєднання динамічних і статичних характеристик латексу та чітко виражений ортопедичний ефект незалежних пружин робить цей матрац ідеальним для тих, хто любить спати м'яко і комфортно. Ефект зима-літо забезпечують природні властивості вовни і бавовни. Висота ортопедичного матрацу - 19,21см.
ортопедичні матраци Еліт Прем'єр Латекс Кокос 2 Ортопедичний матрац Еліт Прем'єр Латекс Кокос 2. В цьому матраці досягти максимальних ортопедичних властивостей дозволяє поєднання щільного та пружного кокосового волокна і еластичного натурального латексу з обох боків матраца. При цьому кокосова койра максимально приймає на себе тиск, забезпечуючи необхідну пружність і жорстіксть, а натуральний латекс приємно обтікає тіло підлаштовуючись під форму людини. Ефект зима-літо забезпечують природні властивості вовни і бавовни. Висота ортопедичного матрацу - 21,23см.
ортопедичні матраци Балі Ортопедичний матрац Балі. Балі - самий жорсткий матрац з серії ортопедичних матраців на основі незалежного пружинного блоку. Поєднання чітко вираженого анатомічного ефекту незалежних пружин і пружність та міцність кокосового волокна, пропитаного антибактеріальним латексом надають даному матрацу унікальні ортопедичні властивості і неповторний комфорт під час відпочинку. А природні властивості верблюжої шерсті та бавовни збережуть тепло зимою і подарують прохолоду літом. Висота ортопедичного матрацу - 19,21см.
ортопедичні матраци Ніцца Ортопедичний матрац Ніцца. Матрац "Ніцца" дає можливість вибору між сторонами в залежності від бажаного ступеня жорсткості. Одна із сторін має натуральний каучуковий латекс, перфорований для аерації і підвищення еластичності. Унікальні властивості латексованого кокосового волокна з іншої сторони придають даній моделі пружність і додатковий ортопедичний ефект. А ефект зима-літо забезпечують природні властивості верблюжої шерсті і бавовни. Висота ортопедичного матрацу - 19,21см.
ортопедичні матраци Афіна Ортопедичний матрац Афіна. Двохсторонній ортопедичний матрац "Афіна" з блоком незалежних пружин добре приймає форму тіла, а шар латексованої морської трави створює додатковий ортопедичний ефект, поєднуючи його з пружністю. Латекс з іншої сторони - ідеально повторює контури тіла людини і дозволяє хребту знаходитись у правильному анатомічному положенні. Льон та вовна надасть матрацу комфорту в будь-яку пору року. Висота ортопедичного матрацу - 19,21см.
ортопедичні матраци Фуджі Ортопедичний матрац Фіджі. "Фіджі" - елітний ортопедичний матрац з ефектом зима-літо. Завдяку блоку незалежних пружин досягається точне розподілення навантаження. В результаті матрац ідеально повторює контури тіла. Латекс має підвищені анатомічні властивості. Кокосова плита забезпечить міцність і довговічність матраца. Природні властивості верблюжої шерсті та бавовни зберігають тепло зимою і дарують прохолоду літом. Висота ортопедичного матрацу - 21,23см.
Ортопедичні матраци Еко Мікс
ортопедичні матраци Цезар Ортопедичний матрац Цезар. Ця модель сама жорстка серед безпружинних ортопедичних матраців. В даній молелі матрацу використовуються матеріали подаровані самою природою: кокосове волокно, пропитане латексом, льон та верблюжа шерсть. Ці натуральні матеріали характеризуються бездоганними екологічними і гігієнічними якостями, яскраво вираженими ортопедичними властивостями, довговічністю в експлуатації. Оригінальна конструкція зима-літо з льону та верблюжої шерсті забезпечить оптимальний мікроклімат цілий рік. Висота ортопедичного матрацу - 13,16см.
ортопедичні матраци Клеопатра Ортопедичний матрац Клеопатра. Клеопатра - одна із самих м`яких моделей із серії безпружинних ортопедичних матраців. Натуральний каучуковий латекс, перфорований для аерації, температурного регулювання і збільшення еластичності придає даній моделі прекрасні ортопедичні властивості. Верблюжа шерсть і льон забезпечує оптимальний мікроклімат цілий рік. Чехол матраца виготовлений з протигрибкового оббивочного матеріалу "TAFT LINE", плетенеого з двох сторін антиалергічним, кліматизаційним волокном. Висота ортопедичного матрацу - 16см.
ортопедичні матраци Наполеон Ортопедичний матрац Наполеон. Матрац Наполеон містить три шари кокосу і три шари латексу. Таке поєднання шарів дозволяє максимально забезпечити ортопедичні властивості матраца. Одна сторона має підвищену жорсткість, а друга - середню. Кокосове волокно забезпечує оптимальну пружність, а латекс - еластичність. Завдяки цьому тіло під час сну відчуває приємну і комфортну підтримку. Ефект зима-літо забезпечують природні властивості вовни і бавовни. Висота ортопедичного матрацу - 16,19см. Фабрика матраців Матролюкс запропонувала аналог - матрац Мілан. У чому ж різниця, спитаєте ви. У якості наповнювача, настилів, тканин та виконнані пошиття, у цих фабрик різні поставщики матеріалів.
Ортопедичні матраци ДИТЯЧІ
ортопедичні матраци Малятко Ортопедичний матрац Малятко. Дитячий безпружинний матрац на основі кокосового волокна. Не вбирає вологу, не піддається гниттю. Не деформується. Для більшої еластичності між кокосовими плитами покладений ППУ еластичний. Волокно кокосового горіха, який зростав в тропіках, створю позитивне біополе під час сну. Висота ортопедичного матрацу - 6см.
ортопедичні матраци Сонько Ортопедичний матрац Сонько. Дитячий безпружинний матрац виготовлений з натурального природнього матеріалу: Волокон кокосового горіха пропитаного соком каучукового дерева. Пружний, міцний, екологічно чистий. Він не піддається гниттю, не вбирає вологи, має антиалергічні та антибактеріальні властивості. Волокно кокосового горіха, який зростав під сонцем тропіків, створює позитивне біополе під час сну. Висота ортопедичного матрацу - 6см.

Ортопедичні матраци,матрасы

Ортопедичні матраци виготовляються з таких основних елементів:

 

 • Пружинний блок - При виготовленні матраців ми використовуємо пружинний блок на основі пружин, виготовлених з високоякісної сталі. .
 • Термопресований войлок - нетканий матеріал, виготовлений із суміші синтетичних та натуральних волокон.
 • Армований войлок - нетканий матеріал, виготовлений із суміші натуральних волокон, армованих сіткою за спеціальною технологією..
 • Пінополіуретан - Спінений синтетичний матеріал, який не має аналогів серед наповнювачів.
 • Кокосове волокно на основі натурального латексу - Це жорсткий настил, що виробляється з натурального природного матеріалу волокон кокосового горіха..
 • Морська трава - Екологічно чистий матеріал, який виробляється шляхом кріплення волокон морської трави на джгутову тканину.
 • Кінський волос - Натуральний матеріал,який виробляють з гриви та хвоста коней. Завдяки обробці латексом, має тривалий термін служби та відмінну пружність.
 • Латекс - Високоякісний, пружний та довговічний матеріал. Має у своєму складі сік каучукового дерева гевеї, котрий шляхом спінювання та вулканізації перетворюється в пінисту еластичну структуру.
 • Спрут - нетканий об'ємний волокнистий матеріал екологічно безпечний, легкий, довговічний, вогнебезпечний, стійкий до деформації..
 • Бавовна - Природний екологічно чистий матеріал,що має вміст 100% розпушеної бавовни.
 • Овеча вовна - натуральний матеріал тваринного походження, який використовується людиною тисячоліттями..
 • Верблюжа шерсть - Тепло, яке віддає верблюжа шерсть, лікувальне та сухе.
 • Льон - Це унікальний матеріал має терморегулюючі властивості, дуже добре поглинає і відводить надлишкову вологу. Підтримує постійну температуру поверхні спального місця.
 • Спанбонд - Нетканий, синтетичний, гігроскопічний матеріал білого кольору, вироблений з поліефірних волокон, термічно скріплених між собою..
 • Чехол - зовнішнє покриття матрацу багаторазового використання, аератори для вентиляції..
 • Бязь - Це бавовняна цупка тканина, полотняного плетіння. Жакард - тканина, яка отримала свою назву за тип плетіння ниток..
 • Напівстрейчовий жакард - оббивочний матеріал плетений з двох сторін анти алергічним, кліматизаційним волокном, пропитаний протигрибковим розчином.
 • Аератори - Встановлюються на чохлі матраца для вентиляції. Забезпечують постійну циркуляцію повітря в середині матраца.