Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Матраци та ліжка > Ортопедичні подушки

Ортопедичні подушки

 

Модель подушки, розмір  Ціна

Vilena Andersen (Данія)

33х50х10 см

 

265 грн.

Для подорожей Andersen (Данія)

30х28х9,5 см

265 грн.

Комфортна Andersen (Данія)

40х60х13 см

600 грн.

Досконала Andersen (Данія)

39x60x11 см

немає

Ідеальна Andersen (Данія)

45х65х14 см

670 грн.

Подушка латексна MatroLuxe

50x70 см

2шт. -450 грн.

 

Ортопедична подушка - така ж необхідність в житті кожного, як і ортопедичний матрац. Багато хто має проблеми, пов'язані з хребтом, хтось страждає безсонням і головним болем. Ортопедична подушка зможе вирішити Ваші проблеми.

Натуральний латекс - це матеріал, який переважно використовують для виготовлення ортопедичних подушок. Подушка з латексу - це виріб, який повністю складається з особливої піни. Латекс - найбільш комфортний матеріал, при цьому, дуже корисний. Структура латексні подушки така, що корисні властивості дуже довго не втрачаються. Усі ортопедические подушки заповнені безліччю невеликих клітинок, які дихають. Повітря в подушці не застоюється, а циркулює, температура людини, при цьому залишається стабільною. Подушка з латексу у Львові пригодиться у будь-яку пору року і в будь-який час дня і ночі.

Хороша альтернатива латексним подушкам - подушки memory. Такі вироби, куплені у нашому магазині у Львові, здатні набувати форми тієї людини, яка відпочиває на них. Так, окрім ортопедичного впливу і дії, подушка меморі має безліч переваг. Матеріал ми можемо назвати унікальним у своєму роді. Він утримує коло голови сплячого на подушці людини до 3-5 секунд. Подушка сама "підлаштується" під Вас. По подушці дуже рівномірно розподіляється сила опори як голови, так і шиї. Спина всю ніч буде розслаблена. Внаслідок того, що поверхня подушки виконана із спеціального матеріалу піни мемори, у Вас ніколи не спітніє голова, на поверхні подушки не скопичуватиметься тепло, а тим більше, волога. Купляючи подушку із Данії, Вам не доведеться до неї звикати, відпочинок з першого ж дня на новій подушці буде повноцінним. Є і ще одна безперечна перевага - голова і шия на подушці під час сну розташовуються правильно, а значить, особа кожен ранок виглядатиме свіжою. Ніякі капіляри, що відповідають за кровопостачання, уві сні не пережиматимуться, кровопотік не буде порушуватись.

Якість Вашого сну багато в чому залежатиме від тієї подушки, яка є у Вашому вжитку. Не економте на подушці, адже на здоров'ї не прийнято економити. Нам може здаватися, що нас цілком влаштовує і наша подушка, але спробувавши переночувати на ортопедичній, Ви не захочете більше спати ні на якій інший. Якщо це не лише зручно, але і корисно, то чому б не спробувати? Усе у Ваших руках, замовляйте подушки від компаній Matroluxe і Andersen, оскільки саме вони рекомендовані до застосування ортопедами нашого краю.