Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Список новин

Всі новини

Шафи-купе Львів

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Оновіть дизайн свого дому та звільність простір з допомогою шафи-купе у Львові за найнижчими цінами в західному регіоні від компанії Каверс.

Шафи-купе дозволяють єфективно спланувати та збільшити вільний простір Вашої оселі завдяки оригінальним технологічним рішенням. Компанія Каверс - лідер на ринку дизайну, проектування та виготовлення меблів на замовлення у Львові. Найвища якість завдяки сучасному обладнанню та матеріалам з Европи дозволить Вам отримати меблі на замовлення по цінах готових меблів з Европи.

Наша компанія пропонує комплекний підхід, починаючи від унікальних дизайнерських пропозицій для Вас та вибір матеріалів та фурнітури на Ваш смак. Ви отримуєте готові шафи-купе у Львові за найнижчими цінами разом з доставкою та встановленням. Ми працюємо на ринку понад 10 років саме для Вас.

Назад