Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Список новин

Всі новини

Шафи купе на замовлення

2011-04-15 23:02 по Andriy

Шафи купе на замовлення, шкафы купе на заказ

Шафа купе призначена для зберігання речей і одночасно дозволяє грамотно організувати і використати простір у квартирі чи офісі. Також шафа купе являється елементом інтер'єру чи дизайну помешкання. Шафи купе - це спосіб ефективно використовувати невеликий простір сучасних маленьких помешкань, де як відомо і так мало простору.

Шафа купе переважно складається з корпусу, який або вбудований в стіну, або виступає за межі уявної стіни в мінімальних розмірах. Завдяки цьому і відбувається єкономія простору квартири, чи приміщення. Важливим елементом шафи купе є звісно двері. Вони можуть бути з різних матеріалів (дерево, стікло, вітражі чи варіації з різних елементів). Завдяки дверям шафи купе і несуть в собі дизайнерські рішення і прикрашають помешкання.

Економія простору відбувається за рахунок проектування дверей розсувним способом. За конструкцією шафи купе є вмонтовані чи корпусні. Розсувна система дверей дозволяє раціонально використовувати об'Єм простору в приміщенні.

Переваги шафи купе на замовлення:

  • Шафа-купе на замовлення проектується та виготовляється за індивідуальним проектом, з врахуванням особливостей Вашого приміщення;
  • Внутрішній простір шафи купе на замовлення  проектується конкретно під Ваші потреби, і може враховувати будь-які конструктивні рішення;
  • Дизайн шафи купе на замовлення виконується індивідуально по вибраному вами ексклюзивному дизайну;
  • Всі розміри і елементна база шафи купе на замовлення підбираються на місці встановлення нашим спеціалістом;
  • Дизайн шафи купе на замовлення узгоджується на місці з клієнтом

Шафи купе на замовлення - це эфективне вирішення проблем з малими просторами і можливість привнести елементи новизни в дизайні інтер'єру вагого помешкання за відносно недорогу ціну, в порівнянні зі стандартними меблями.

Переглянути список усіх новин

Назад