Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Список новин

Всі новини

Шафи купе у Львові

2011-04-02 23:14 по Andriy

Шафи купе у Львові: виготовлення шафи купе,встановлення шафи купе

Пропонуємо акційні знижки на шафи купе у Львові. Ціни дешевші на 10% від ринкових. Якісні матеріали і сервіс.

Ми пропонуємо дизайн шифи купе, проектування шафи купе та виготовлення шафи купе під ваш інтерєр. Гармонійно вписавши і встановивши шафу купе в вашій оселі ви отримаєте красивий інтер"єр і багато вільного простору, так як основною перевагою шафи купе являється велика вмістимість при аналогічних зовнішніх розмірах в порівнянні зі стандартними шафами, комодами і т.п.

При проектування і виготовленні шафи купе ми використовуємо найновіші тенденції в дизайні шаф купе, а також використовуємо матеріали найвіоміших світових і вітчизняних виробників комплектуючих і матеріалів. На наші шафи купе ми даємо гарантію.

Переглянути каталог шаф пупе і наші готові роботи ви можете на сторінці шафи купе.

Доставка шафи купе і виїзд спеціаліста по Львову безкоштовна.

Назад