Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля






Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Список новин

Всі новини

Офісні меблі у Львові

2011-04-05 00:10 по Andriy

Офісні меблі,офисная мебель

Офісні меблі у Львові по акційних цінах. До Пасхи приймаємо замовлення і надаємо знижки на офісні меблі.

 Пропонуємо широкий асортимент офісних меблів: офісні крісла, меблі для керівників, офісна мебель у львові, офісні столи, офісні крісла, шафи для документів, шафи для одягу. Ми обладнаємо ваш офіс, враховуючи вашу специфіку, а саме дизайн інтер"єру, площу офісу. Ми пропонуємо офісні меблі, які задовольнять найвишуканіший смак і тенденції в сучасних офісних приміщеннях. Вашим працівникам буде комфортно і зручно працювати на таких офісних меблях. А у відвідувачів офісу чи ваших клієнтів офіс залишить самі приємні відчуття.

Серед наших позицій по офісних меблів є наступні:
- Офісні меблі для персоналу
- Офісні меблі для керівників
- офісні меблі для переговорів (конференц зали, нарадчі кімнати)
- офісні меблі для приймальні
- офісні меблі для канцелярії
- офісні крісла для керівників та працівників
- офісні крісла для відвідувачів
- офісні перегородки, офісні стійки
- м'які меблі для офісу

Це не повний, а лише основний перелік каталогу офісних меблів, які ми можемо запропонувати. Враховуючи, те що ми є виробниками офісних меблів, ми можемо запропонувати унікальні дизайнерські рішення саме для вашого офісу і на ваш смак.

Базовий каталог офісних меблів ви можете переглянути на нашому сайті в розділі офісних меблів. Якщо вас цікавить дизайнерські і специфічні рішення - будь-ласка звертайтесь до нас - ми запропонуємо вам самий сучасний і вишуканий дизайн вашого офісу для того щоб робота вашого офісу була продуктивною, офісні меблі для керівника, персоналу та клієнтів повинна бути не тільки красива але йзручна і комфортна.

Назад