Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Список новин

Всі новини

Офісні крісла та стільці

2012-10-27 11:27 по admin

Крісла та стільці для офісу

    Час диктує свої умови не лише при виборі предметів інтер’єру та елементів декору, а і при виборі меблів. Провідні виробники зараз пропонують різноманітні офісні крісла, дивани для зони відпочинку, стільці для офісів, барні стільці, крісла для кафе та ресторанів. Умовно поділена вся продукція на декілька основних груп: офісні крісла для керівників, крісла для персоналу, крісла та стільці для відвідувачів, крісла для бару та дивани для зон відпочинку.
Зазвичай більшість керівників з дорогими обивковими матеріалами якими є натуральна шкіра високоякісної професійної обробки. Шкіряні крісла для керівників виготовляють в спокійній класичній кольоровій гаммі, якими є шкіра чорного, бежевого, коричневого кольорів.
Крісла для персоналу представлені широким рядом виробів, ергономічними моделями та зручними офісними кріслами. Крісла та стільці для персоналу, як правило, вибирають прості , зручні, функціональні та основне комфортні. Саме персонал є тим основним «серцем» будь-якої компанії, фірми чи організації. Якісним офісним кріслом вважають таке, що при роботі чи перебуванні в ньому працівник почуватиметься комфортно та зручно, відповідно зможе сконцентруватись виключно на роботі. Щоб правильно підібрати крісло потрібно врахувати багато критеріїв але основними з них зріст людини. Офісне крісло повинно відповідати зросту людини та бути правильно виготовленим з точки зору ергономічності та забезпечувати правильне положення хребта людини під час сидіння. З медичної точки зору це надзвичайно важливо. Особливо важливим є наявність в офісних кріслах для персоналу наявність підлокітників, оскільки саме вони служать для переймання ваги рук людини і таким чином знімають навантаження з області плечей та хребта. Більшість офісних крісел для персоналу оснащені механізмом «гойдання» та газліфтом за допомогою якого можна легко та швидко відрегулювати потрібну для зручності висоту крісла.
Крісла та стільці для барів та ресторанів , як правило, в інтер’єрах цих закладів є лише доповненням до основної ідеї дизайнера. Вони можуть бути як яскраво виділені так і абсолютно непомітні але завжди це зручні , красиві та приємні елементи в закладах відпочинку. Широка кольорова гамма оббивочних матеріалів дозволяє легко підібрати потрібний колір та розставити акценти в інтер’єрі де і як це потрібно згідно як задуму власника закладу так і проекту дизайнера.

Переглянути список усіх новин

Назад