Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Список новин

Всі новини

Меблі на замовлення, мебель на заказ

2011-04-11 15:23 по Andriy

Меблі на замовлення, мебель на заказ 

Компанія Каверс пропонує меблі на замовлення. Наші пропозиції по дизайну меблів, проектуванню меблів, виготовлення меблів та встановлення меблів. Меблі на замовлення надають такі переваги:

  • меблі ідеально вписуються у інтер'єр будинку чи квартири;
  • меблі виготовлені в єдиному екземплярі під конкретне замовлення;
  • ціни на виготовлення меблів дешевші на порядок ніж у магазинах та дешевші на 10-15% від ринкових.

Ми пропонуємо виготовлення і дизайн меблів:

- шафи купе
- офісні меблі (офісні меблі ручної роботи та офісні меблі серійного виробництва)
- кухонні меблі та меблі для кухні
- меблі для дому
- меблі для вітальні
- меблі для спальні
- меблі для дитячої кімнати та дитячі меблі
- м'які меблі, диваниматраци ортопедичні (як окремо так і в складі мяких частин, віталень, спалень, і т.п.)

Дизайн меблів на замовлення, передбачає унікальний дизайн меблів. Дизайнер меблів пропонує декілька варіантів дизайну інтер"єру квартири, кімнати з відповідним підбором матеріалів та фурнітури. Лише після затвердження дизайну інтер"єру ведуться роботу щодо проектування і виготовлення меблів на замовлення для вашого помешкання.

Матеріали для виготовлення та встановлення меблів на замовлення підбираються індивідуально для кожного замовника. При потребі ми замовляємо фурнітуру і матеріали у світових лідерів меблевої галузі по каталогу меблів за кордоном.

Наші потужності і обладнання дозволяє виготовляти великі партії меблів на замовлення, офісні меблі (офісні столи, офісні крісла, офісні дивани, офісні кімнати в цілому), меблі для бізнесу (прилавки,барні стійки, полички для магазинів, барів, банків, офісних приміщень і т.п.)

Каталог меблів на замовлення, дизайн меблів ви можете переглянти на нашому сайті. Меблі на замовлення ми проектуємо і виготовляємо для клієнтів України і Львова. Ви можете замовити меблі на сайті або купити меблі, замовивши виготовлення меблів по телефонам, вказаним на сайті.

Переглянути список усіх новин

Назад