Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Список новин

Всі новини

Меблі Львів

2015-09-09 10:53 по Andriy

Меблева компанія Каверс пропонує широкий асортимент мяких та корпусних меблів для дому та офісу. Ми пропонуємо повний ассортимент комплексних груп модулів і гарнітурів та фурнітури, який допоможе максимально точно задовольнити потреби будь-якого клієнта. Компанія Каверс працює на ринку дизайну та виготовлення меблів у Львові більше 10 років. Ми пропонуємо повний повний спектр послуг по дизайну, виготовленню та встановленню меблів у місті Львові та Львівській області.

Каталог меблі Львів - Ви можете переглянути в нашому магазині меблів у виставковому центрі Львову, або на сайті нашої компанії, де представлені реальні проекти меблів для дому та офісу. Серед популярних наших робіт:

 

  • Меблі для кухні;
  • Стільниці із штучного каменю;
  • Меблі для спальні;
  • Меблі для офісу;
  • Матраци та ліжка;
  • Шафи-купе Львів;
  • Фурнітура та комплектуючі для меблів.

 


Меблева компанія "КАВЕРС"-Львів уже не перший рік успішно працює в галузі дизайну та  виготовлення меблів, і пропонує меблі у Львові з використання новітніх технологій, сучасної фурнітури та матеріалів що дає можливість створення вишуканих і оригінальних дизайнерських рішень для будь-яких приміщень.

Назад