Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Список новин

Всі новини

Матрац ортопедичний,матрасы ортопедические

2011-04-08 16:11 по Andriy

Матрац ортопедичний,матрас ортопедический

Ортопедичні  матраци (ортопедические матрасы) завойовують свою популярність серед споживачів завдяки медичним, а точніше ортопедичним властивостям, які допомагають в сучасних умоваж життя (при малорухомому способі життя, сидячій роботі і тп.) забезпечувати приємний відпочинок і забеспечувати природній спосіб для відновлення сил. Основним призначенням ортопедичного матрацу являється забезпечення правильного, з точки зору фізіології ту будови, правильного розташування людського тіла, хребта під час відпочинку та сну. матрац ортопедичний

Всі сучасні ортопедичні матраци поділяють на 2 види:

  1. Пружинні ортопедичні матраци
  2. Безпружинні ортопедичні матраци

 1. Безпружинний ортопедичний матрац

Безпружинний ортопедичний матрац формується шляхом укладання шарів моноліту, або пропитаних природніх матеріалів монолітними матеріалами, такими як пінополіуретан (ППУ) або латекс.  Природніми матеріалами в даному випадку виступають кокосова плита, бавовняне полотно, вовна та інші. Поєднання вказаних матеріалів у різних пропорціях і товщинах, а також потрібне чередування відповідних шарів і їх товщина  забезпечують відповідну твердість і ортопедичні характеристики безпружинного ортопедичного матрацу.

В основному безпружинні ортопедичні матраци використовують для виготовлення дитячих кімнат, дитячих ліжок. Хоча деякі моделі ортопедичних безпружинних матраців використовують спеціально в медичних цілях і для дорослих.

 2. Пружинні ортопедичні матраци

Пружинний ортопедичний матрац складаэться з пружинного блоку, допоміжних прошарків та чохла. Пружинні блоки ортопедичного матрацу бувають 2 типів:

  • незалежні пружинні блоки - пружини в таких блоках не з'єднані між собою. Пружини працюють автономно. Кожна пружина запакована в окремий чохол, а вже самі чохли з'єднані між собою. Таким чином забезпечується більша зручність і максимальні ортопедичні властивості. Серед основних марок пружинних блоків можна на сьогоднішній день назвати Pocket Springs, TFK, Multipocket, Vernestet, Interactivе.
  • залежні пружинні блоки - з'єднані між собою у вигляді спіралей пружини. Натискання на одну з пружин рівномірно спричинює рух інших пружин. Серед основних марок залежних пружинних блоків є -: Bonnel, LFK. Залежні пружинні блоки дешевші від незалежних. При правильному підборі допоміжних прошарків та матеріалів, які використовуються в них можна досягати також високих ортопедичних воастивостей самого матрацу.

Важливим елементом в ортопедичних матрацах являються наповнювачі. Основним завданням, які виконують наповнювачі - забезпечення рівномірного розподілу навантаження по всьому матраці. Виробники постійно вдосконалюють технології і матеріали, з яких створюють наповнювачі. Є два основних види наповнювачів:

  • натуральні наповнювачі - використовуються натуральні природні матеріали, такі як  верблюжа шерсть, морська трава, кокосова стружка, вовна, войлок, кінський волос і інші. В залежності від поєднання та прошарків даних матеріалів досягається потрібна ортопедична твердість, а також ефект зима-літо. Тобто з однієї сторони ортопедичний матрац може мати конфігурацію для літа (не дає запрівати тілу), а з другої сторони - ефект зима, який забезпечує максималюну акумуляцію тепла.
  • штучні наповнювачі - в основному це пінополіуретан(ППУ), і латекс. Хоча існують також синтетичні тканини і матеріали штучного походження. Не слід вважати що штучні матеріали це погано. Кожний вид матеріалу має своє переваги і недоліки. Тому в сучасних ортопедичних матрацах використовують поєднання властивостей штучних і природніх матеріалів. Це забезпечує в першу чергу - ортопедичні властивості матеріалів, а по-друге забезпечує довговічність роботи ортопедичного матрацу.

Наша компанія представляє Вам ортопедичні матраци і елементи і матеріали, з яких виготовляються ортопедичні матрац найкращих світових і вітчизняних виробників. Вибрати матрац, який Вам найбільш підходить ви можете в розділі нашого каталогу матраців.

Ціни на матраци ви можете переглянути у прайсі ортопедичних матраців нижче.

 

Переглянути список усіх новин

 

Назад