Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Список новин

Всі новини

Кварцові стільниці

2015-07-01 11:05 по admin

Новинка кварцові стільниці
Кварцові стільниці

Компанія Каверс виготовляє стільниці із кварцу. Це твердіший матеріал від акрилового каменю, визнаний в Євтопі та цілому світі. Кухні Європейських брендів на 75% виготовляються з кварцовою стільницею.Стільниці із кварциту розпочали виготовляти Італійські студії бренди відомих кухонь.Тому, що вони на відміно від акрилового каменю набагато міцніші та стійкі до царапин. Також кварцова стільниця є набагато стійкіша до мийочої хімії. Не міняє кольору під час попадання прямих сонячних променів, кварцитова поверхня залишається новою після багатьох років користування кухнею. Кам'яна поверхня з кварциту це майбутнє кухоної поверхні.

Назад