Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Список новин

Всі новини

Кухні Львів

2015-02-15 05:02 по Andriy

Кухні Львів
Кухні Львів

Кухонні меблі у Львові під замовлення або промислових дизайн-комплектах з використанням фасадних матеріалів: дерево, акриловий пластик, пластик, МДФ, скляних елементів кухонь, та кам"яних елементів, - штучний та натуральний камінь, стільниці, умивальники, тощо.

Важливою характеристикою меблів для кухонь являється їх надійність, стійкість до агресивних середовищ (миючі засоби, вода, харчові кислоти тощо). Для цього в елементах дизайну кухонних меблів застосовують найновіші матеріаи, які задовольняють вказаним характеристикам.

Каталог кухонь ви можете переглянути найцікавіші дизайн-рішення для кухонь, елементи кухні з штучного каменя, стільниці, умивальники, газові плити тощо., в розділі кухні Львів.

Стільниця з натурального, або штучного каменю  - дозволяє господарям експлуатовти кухонні меблі довготривалий час з гарантією збереження кухонних меблів. Штучний камінь є найміцнішим, нетоксичним і довговічним матеріалом для стільниці.

Компанія Каверс являється лідером на ринку виготовлення меблів у Львові та західному регіоні. Наша компанія пропонує ексклюзивний дизайн будь-яких меблів, підбір матеріалів та фурнітури на замовлення клієнта, а також безкоштовні доставку та встановлення меблів. Гарантія і сервісне обслуговування дозволять Вам отримати найякісніші меблі Львів по мінімальних цінах. 

Назад