Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Список новин

Всі новини

Дизайн кухні Львів

2015-07-07 16:23 по admin

Проекти кухонь, розробка дизайну, моделювання та проектування кухні це декілька елементів в вашому інтер’єрі які може запропонувати вам в студії меблів Каверс для вирішення вашого смаку на кухні та кухні студії. Хороший дизайн кухні правильно скомбіновані з Німецькими фасадами та фурнітурою Blum, також стільниця з акрилового каменю підкреслює ваш вишуканий смак та елегантність. Звернувшись до нас ми змодулюємо вам в 3d проекті, розмістимо вам кухоні меблі так, щоб конструктив кухні вам був затишним і зручним. Ваша кухня – це ваша візитка.

Назад