Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Список новин

Всі новини

Компактні італійські меблі

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять ефективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Компактні меблі у Львові - сучасний практичний тренд, особливо актуальний для невеликих львівських помешкань. Такі сучасні і компактні меблі дозволять власнику ефективно і економно використати кожен сантиметр площі і ваше помешкання набуде більше корисної вільної площі.

В компактних меблях використовують новітні механізми, які легко складаються та розкладаються буквально за 1-2хвилини абсолютно без будь-яких зусиль. Всі меблі багатофункціональні і можуть використовуватись як спальне місце та стіл, книжкова полиця чи шафа-купе. Які будуть меблі, -  залежеть лише від ваших побажань. Наші фахівці втілять у розкладних італійських меблях усі ваші побажання.

Приклади компактних меблів, які ми можемо Вам запропонувати і виготовити на замовлення Ви можете переглянути у короткому відеоогладі нижче. 

При виготовленні меблів на замовлення ми використовуємо сучасне обладнання та сучасні матеріали, виготовлені в Європі. Висока якість, надійність і дизайн меблів принесе вам задоволення і комфорт.

Назад