Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Список новин

Всі новини

Стільниці з штучного каменю

2015-06-23 11:57 по Andriy

Стільниці з штучного каменю

Технології невпинно рухаються вперед і сьогодні завдяки сучасним технологіям виробники меблів так і споживачі надають перевагу стільницям з штучного каменю. В першу чергу використання в кухонних меблях стільниць з штучного каменю забезпечуєть довговічність та практичність.  Стільниці з штучного каменю в кухонних меблях не потребують особливого догляду і може бути очищений будь-яким миючим засобом. Ціна штучного каменю нижча від натурального в рази, що вагомим стимулюючим фактором для замовлення кухонних меблів. Екологічні характеристики штучного каменю в порівнянні з природним при використанні в побуту, приготування їжі кращі, - так штучний камінь не має мікропор, що дозволяє позбутись утворенню грибків та бактерій. 


Кухонні меблі одні з найбільш, які експлуатуються в непростих середовищах, - вода, жири, хімічні сполуки, високі температурні перепади,  а тому штучний камінь має велику стійкість до агресивних середовищ, що дає змогу довготривало експлуатувати такі кухонні меблі. Штучний камінь для кухонних меблі виготовляється по спеціальній технології яка, завдяки безшовному методу з"єднання, дозволяє досягти  будь-якої потрібної форми в дизайні самих меблів.

Ну і на сам кінець, - штучний камінь приємний на дотик та значно тепліший від натурального каменю, а тому йому він має набагато ширшу кольорову гамму, що дає можливість надати стільницям з штучного каменю практично будь-якиого відтінку і вони гармонійно впишується в дизайн інтер"єру кухні.

Компанія Каверс, - лідер західного регіону, Львову та Львівської області серед виробників меблів на замовлення. Володіючи своєю виробничою базою та високотехнологічним обладнанням ми можемо запропонувати Вам будь-які дизайнерськ та технічні рішення при виготовленні та встановленні меблів. Ціни на меблі у Львові в нашій компанії найнижчі в регіоні. Ви можете переконатись самі, завітавши у наш виставковий центр, та переглянути портфоліо в онлайн каталозі меблів. 

Назад