Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Меблі для офісу > Меблі для бізнесу
 
Серійні офісні мебліСерійні офісні меблі Офісні крісла та стільціОфісні крісла та стільці

меблі для бізнесу,мебель для бизнеса

Меблі для бізнесу від компанії Каверс - повний спектр послуг для бізнесу, починаючи від розробки дизайну інтер'єру приміщення до проектування меблів (барні стійки, стелажі, шафи, прилавки, столи, тумби, вітрини), встановлення та виготовлення меблів для бізнесу недорого та якісно.

Кожна компанія, як і кожна людина, хоче підтримувати лице своєї фірми на якісно високому рівні. Приміщення для бізнесу, будь-то магазин, бар, банк чи просто офіс - це лице компанії, а офісні меблі для бізнесу- це основний компонент дизайну офісу, так і зручності для клієнтів та працівників. Ми пропонуємо якісні меблі для бізнесу, індивідуальний і ексклюзивний дизайн офісних меблів, виготовлення офісних меблів та проектування і встановлення меблів для бізнесу і офісу.

При проектуванні меблів для бізнесу ми використовуємо найновіші дизайнерські рішення і задуми в галузі офісних меблів, та використовуємо лише екологічно чисті матеріали.

меблі для офісів,мебель для офисов

Ми пропонуємо меблі для офісів, меблі для магазинів, барів (прилавки,стійки,барні стійки) двох напрямків:

 

  • меблі для бізнесу серійного виробництва по каталогу меблів (столи, шафи, тубми, полиці);
  • офісні меблі на замовлення - виконуємо дизайн меблів, проектування, підбір матеріалів, фурнітури та аксусуарів відповідно до дизайну інтер'єру.

 

Для ознайомлення з каталогом офісних меблів серійного виробництва чи меблів для бізнесу під замовлення виберіть відповідний розділ.

Офісні меблі,офисная мебель серійного виробництва

Меблі для бізнесу серійного виробництва дозволять Вам зекономити на дизайні інтер'єру і підходять для багатьох компаній середнього і малого бізнесу, де надається перевага простоті, зручності та функціональності.

Серійні меблі для бізнесу (прилавки, барні стійки, вітрини, стелажі, перегородки, шафи, столи і т.п.) надають змогу замовнику використовувати готові матеріали і аксесуари і отримати замовлення швидше завдяки готовим серійним елементам по каталогу меблів.

Офісні меблі для бізнесу,офисная мебель для бизнеса

Офісні меблі для бізнесу необхідні в першу чергу великим компаніям, для яких необхідно дотримуватись стилю, бренду компанії. Також меблі для бізнесу, які не попадають під серійне виробництво використовують переважно торгові фірми, магазини, бари.

Офісні меблі для бізнесу розробляютья нашими дизайнерами індивідуально для кожного замовника. Ми враховуємо дизайн екстер'єру, дизайн інтер'єру а також всі побажання клієнта щодо конкретних видів матеріалів і комплектуючих для виготовлення меблів.

Виїзд нашого дизайнера меблів до Вас та калькуляція і підбір меблів БЕЗКОШТОВНА! Телефонуйте і замовляйте дизайн і виготовлення меблів. Каталог виконаних робіт Ви можете переглянути на нашому сайті.