Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Матраци та ліжка > Матраци Велам

Матраци Велам

 Людина витрачає на сон третину свого життя. Саме тому ортопедичні матраци мають засадниче значення у визначенні якості сну. Матраци Велам покликані зробити наш сон максимально комфортним і приємним. Вибираючи матрац, споживач орієнтується на якість матеріалів, технології виробництва і компетентності виробника.

Одним з відомих вітчизняних виробників ортопедичних матраців є Велам. Наша компанія представляє увазі покупців асортимент виробів, що складає більше тридцяти моделей. Уся продукція нашої фабрики виготовляється на високотехнологічному устаткуванні виробництва Італії. Використовуються тільки якісні органічні і синтетичні матеріали, які відповідають європейським і вітчизняним стандартам якості, що підтверджується відповідною документацією.


Хіт 

Міраж 

Адмірал 

Блюз

Нептун

Супер Нептун

 Кристал

Адмірал Латекс 

Сьоме Небо 

Сьоме Небо Gold 

Сьоме Небо Platinum 

Стронг 

Ортопедичні матраци Велам - це результат тривалої роботи фахівців з вивчення тих фізичних аспектів, які можуть вплинути на наше здоров'я, а саме-міцний сон і здоровий хребет.

Розроблені з урахуванням усіх анатомічних особливостей людського організму, матрацы Велам володіють так званными "інтелектуальними пружинами". Цей пружинний блок, що не має аналогів у світі, забезпечує необхідну міру жорсткості окремо для кожної з 7 зон людського тіла. А завдяки об'ємним м'яким шарам, які забезпечують оптимальну пружну підтримку в області голови, плечової і тазостегнової областях, матрас Велам рівномірно розподіляє вагу людини по усій своїй поверхні. Крім того, саме система "Інтелектуальних пружин" гарантує тривалий термін експлуатації матраца.

Верхні слої матраців, маючи мікромасажний ефект, стимулюють приплив крові до тканин і органів, а також відтік лімфи, сприяють насиченню клітин киснем, регенерації і поліпшенню загального стану організму.

Екологічність і гігієнічність матраців Велам Львов забезпечують тканини терморегуляцій, трикотажна тканина з антибактеріальним просоченням, високої якості неткані матеріали спрут та термофлекс, кокосова койра і натуральний латекс - усе це гарантує вам максимальний комфорт і користь для здоров'я.

Ортопедичні матраци Велам радять використовувати для профілактики і комплексного лікування хвороб опорно-рухового апарату, а також людям з порушеним кровообігом і захворюваннями судин.