Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Матраци та ліжка > Каркаси у ліжка

Вклад у ліжко, або ортопедичний каркас

 Ортопедичні каркаси – це невідємна частина здорового сну та хорошого самопочуття людини. Хороший та здоровий сон це запорука гарного настрою та відмінного самопочуття людини. У стані сну ми проводимо більше третини нашого життя, і природньо якщо ми дбатимемо про хороший відпочинок під час цих 8 годин. Ортопедичний матрац та каркас для нього допоможуть вам облаштувати спальне місце зручно та приємно для сну. Підхід до вибору цих речей має бути дуже індивідуальний з врахуванням побажань та вимог клієта , а особливо правил та рекомендацій спеціалістів в галузі медицини. Сьогодні клієнту запропоновано широкий вибір ортопедичних каркасів залежно від його побажань та вимог щодо здорового відпочинку, ваги та зросту людини. Виготовляють каркаси із металевої рамки та деревяних ламелей. Ламелі служать для балансу кожного руху людини, тому до їх вибору слід підходити відповідально та зважено виходячи з практичних міркувань. Жосткість та водночас еластичність ламелей дає можливість підвищити та покращити ортопедичний ефект в партнерстві з матрацом. Слід памятати, що особливо важлива кількість ламелей, оскільки чим їх більше тим ортопедичний ефект кращий.

 

Ціни на ортопедичні каркаси із ножками

Розмір 80 90 120 140 160 180 200
190 760 грн. 785 грн. 1050 грн. 1160 грн. 1190 грн. 1260 грн.  
200 780 грн. 810 грн. 1075 грн. 1190 грн. 1230 грн. 1280 грн.