Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Матраци та ліжка > Дитячі ліжка

Дерев'яне ліжко Нота

Розміри 190 см 200 см
80 см 3190 грн. 3190 грн.
90 см 3430 грн. 3430 грн.
Ящик підліжковий (1шт.) 760 грн. 760 грн.

Дерев'яне двоярусне ліжко Дует

Розміри 80 см 90 см
190 см 5760 грн. 6890 грн.
200 см 5760 грн. 6890 грн.
Ящик підліжковий (1 шт.) 760 грн. 760 грн.

Дерев'яні ліжка у дитячу кімнату

     Вибираючи з усього запропонованого виробниками широкого ассортименту дитяче ліжко у Львові для своєї дитини необхідно керуватись не лише естетичним виглядом дитячого ліжечка . Основну роль відіграє його ергономічність та екологічна чистота виробу. Адже сьогодні виробники намагаючись здешевити виробництво часто використовують недорогі матеріали тому і якість відповідна. Дитячі ліжка Львів нашого виробництва виготовляються з екологічно чистого матеріалу , якісно обробленого массиву букового дерева та деревянного єврощита , виготовленого з цього ж матеріалу. 
     Економити на дитячих меблях неварто, оскільки від їх якості залежатиме і здоровя вашого малюка. Саме з таких міркувань ми пропонуємо вашій увазі спеціально розроблену серію дитячих ліжок та дитячих меблів естетично красивих та екологічно чистих. Естетика не останній критерій при виборі меблів. Дитячі меблі повинні бути компактними , оскільки в дитячій кімнаті має бути і простір для дитини анне лише для меблів. Отож, такі моделі як односпальне ліжко Нота та двоярусне ліжко Дует доповнять інтерєр вашої дитячої кімнати, залишаючи вільний простір для вашого малюка. Компактне дитяче ліжко із дерева з двома додатковими шухлядами сподобається не лише дитині , а й батькам, оскільки саме в них можна розмістити всі необхідні речі. Двоярусне ліжко - це легке вирішення проблемиекономії простору дитячої кімнати для двої діток, оскільки воно компактнее та негромістке.