Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Меблі для офісу > Офісні крісла і стільці

Крісла та стільці дляофісу

    Відомо, що "обличчям" кожної компанії або фірми є не лише персонал, але і офіс керівника. При першому ж візиті відвідувача в приміщення керівництва зразу ж впадають у вічі меблі, які в нім знаходяться (столи, шкіряне крісло керівника, шафи і так далі).

Ми представляємо Вашій увазі величезний асортимент ергономічних крісел для керівника, які відрізняються різноманітними механізмами, зборкою і іншими характеристиками. Ви можете купити крісло керівника з шкіри за неймовірно низькою ціною. У нас Ви також зможете не лише замовити недорого крісло керівника, але й оцінити усі його експлуатаційні характеристики. Тому- якщо Ви хочете придбати якісне і ультрасучасне офісне крісло для керівника, звертайтесь до нас. У нас є різні моделі таких меблів.


Серійні офісні мебліСерійні офісні меблі Меблі для бізнесуМеблі для бізнесу