Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Офісні крісла  <<- Назад

Крісла і стільці для офісу давно стали найважливішими елементами офісного простору. І це ніскільки не дивно, адже кожен співробітник фірми, будь то директор або рядовий товариш по службі, проводить основну частину робочого дня в сидячому положенні. Тому дуже важливо, щоб стільці для офісу відповідали необхідним стандартам якості. Спинки мають бути ортопедичными, а сама конструкція крісла для офісу - досить міцною.

Розробкою необхідних форм, які допомагали б зберегти здоров'я і осанку працівників, вже тривалий період займаються професійні інженери. Меблева компанія Каверс пропонує тільки самі ергономічні офісні крісла, які дозволяють тривалий період зберігати затишок робочого місця н підвищують працездатність персоналу, при цьому, не даючи співробітникам надмірно втомлюватися.

Сучасні крісла і стільці для офісу традиційно підрозділяються на види:

  • Стільці для відвідувачів;
  • Крісла для персоналу;
  • Крісла для керівників.

Обличчя компанії залежить від того, як вона зустрічає своїх відвідувачів - потенційних клієнтів, інвесторів, партнерів або співробітників. Часто дрібні фірми нехтують вибором комфортних і стильних стільців для відвідувачів, внаслідок цього страждає імідж компанії, адже він починається з дрібниць.

Якщо Ви чуйний керівник і піклуєтеся про здоров'я і комфорт своїх підлеглих, то обов'язково виберете крісла для персоналу від нашої компанії. Ми запропонуємо найякісніші сучасні крісла, дизайн яких обов'язково підійде до офісного інтер'єру Вашої компанії.

Крісло керівника - це в першу чергу показник значності Вашої компанії. Таке кресло, зазвичай комфортніше і відрізняється значним розміром, а також оснащено механізмом, що гойдає.

Наша меблева компанія реалізує тільки кращі кресла офисные, які дивують різноманітністю конструкції, дизайну і колірної гамми. Якщо Ви вирішили купити стільці для офісу, компанія "Kavers" допоможе підібрати якісні меблі індивідуальним параметрам клієнта. Придбайте у нас стулья для офиса, ціна яких найдоступніша у Львові, а якість - не викликає ніяких сумнівів.