Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Офісні крісла  <<- Назад

Офісні крісла для персоналу.

Для тих, хто постійно працює стоячи або роз'їжджає по місту, не зрозуміти, чому ж так важливо вибрати якісне крісло для офісу, але кожен офісний співробітник зразу ж назве декілька причин.

Звичайно, нічого нового вже не скажеш про офісні крісла, але прописні істини для того і існують, щоб їх повторювати знову і знову.

Які ж якості повинні мати офісні крісла для персоналу? По-перше, вони мають бути зручними. Якщо ваші співробітники почуватимуть себе комфортно, їх робота просуватиметься швидше і вони будуть менше втомлюватися. По-друге, офісні крісла для персоналу цінуються своєю надійністю: щоб не міняти їх кожні 2-3 роки, вам треба вибрати якісну модель, яка прослужить вам багато років. По-третє, стільці і крісла невеликого розміру завжди в ціні у покупців: офісні приміщення не гумові, і економія вільного простору завжди на першому місці. По-четверте, крісло для офісу має бути функціональним: закупляючи відразу декілька крісел, ви маєте бути упевнені, що вони підійдуть кожному. По-п'яте, кресла и стулья для офиса повинні помогати вам і вашим співробітникам зберегти здоров'я, зіпсоване сидячим образом життю. Їх зручний дизайн і регульована висота поможуть зберегти правильну осанку. По-шосте, офісні крісла для персоналу практично безшумні: у великому офісі і так багато сторонніх звуків, мішаючих роботі. По-сьоме, крісла і стільці для офісу мають бути стильними, щоб підтримати імідж вашої компанії і в той же час безболісно вписуватися в дизайн офісу.

Дешеві стільці для персоналу

Кресла і стільці офісні, дешеві, за невелику ціну рідко бувають у наявності, не дивлячись нз те, що це немаловажлива їх характеристика. Вибираючи стільці ми купляєм не 1-2, а сразу 10-20 для того, щоб усі робочі місця були витримані в одному стилі. Можливість якісний стілець офісний купити за невеликою ціною - завжди великий подарок для будь-якої компанії.

Компанія KAVERS пропонує вам величезний вибір: у нас ви знайдете офісні кресла та стільці від вітчизняного і зарубіжнних виробників самих різних моделей, які відповідають усім вищепереліченим критеріям. Ви з легкістю підберете зручне крісло під дизайн вашого офіса за невисокою ціною для рядових співробітників і виберете стильне шкіряне елітне крісло в кабінет керівника.