Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2016-07-26 14:28 по admin

Чим відрізняється дитячий матрац від звичайного

Усім відомо, що на сучасному ринку представлений широкий спектр спальних матраців - ортопедичні, анатомічні, пружинні, без пружин, з різними наповнювачами, різної товщини, жорсткості і так далі. Але окрім цього матраци діляться на дитячі і дорослі.

Детальніше »

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

Офісні крісла  <<- Назад

    Кабінет керівника повинен усім своїм видом інформувати клієнтів про статус, високе становище і процвітання компанії. Дизайн, офісні меблі, а також крісло керівника мають бути не лише стильними, але й функціонально орієнтованими.

Наш асортимент, представлений на сайті, дозволить підібрати моделі, розраховані на будь-які вимоги. Крісла тканинні, шкіряні, сітчасті в усіх цінових категоріях, в будь-якому дизайні, в різноманітних колірних рішеннях.

Цей розділ нашого сайту представляє товари, які мають усі якості, необхідні, щоб крісло для керівника було ергономічним, зручним і практичним.

В порівнянні із звичайними офісними кріслами, крісло керівника спочатку оснащуються механізмом гойдання з можливістю фіксації і ліфтом. Це допоможе встановлювати кресло в положення, яке найбільш людині, що зручно сидить в нім, в цій конкретній ситуації. А різноманітність форм, стилів і забарвлень допоможуть новому придбанню органічно вписатися в інтер'єр будь-якого кабінету.

Про якість придбаного крісла для керівника можете не турбуватися. Для його виготовлення виробники використовують надійні, перевірені і дорогі матеріали, які укупі із застосуванням новітніх технологій створюють унікальний дизайн, міцність і надійність.

Якщо ви вирішили порадувати свого шефа і піднести йому нове крісло для керівника, купити його можна в нашому магазині.

Наші крісла порадують зовнішньою солідністю, продуманістю в деталях, чудовою ергономічністю, що тільки зайвий раз підкреслить респектабельність і високий статус їх власників.

Крісла, виконані з натуральної шкіри дозволять керувати з комфортом і сприятимуть ухваленню серйозних рішень, спрямованих на процвітання компанії.

Наші ціни демократичні, ваш вибір правильний!