Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2015-09-09 10:53 по Andriy

Меблі Львів

Меблева компанія Каверс пропонує широкий асортимент мяких та корпусних меблів для дому та офісу. Серед наших послуг по дизайну та виготовленню меблів: -Меблі для кухні; -Стільниці із штучного каменю; -Меблі для спальні; -Меблі для офісу; -Матраци та ліжка; -Шафи-купе; -Фурнітура та комплектуючі для меблів.

Детальніше »

2015-07-07 16:23 по admin

Дизайн кухні Львів

3D проекти вашої кухні

Детальніше »

2015-07-01 11:05 по admin

Новинка кварцові стільниці
Кварцові стільниці

Кварцові стільниці

Компанія Каверс розпочала виготовлення стільниць з кварцу.

Детальніше »

Шафи купе

Шафи купе

Шафи купе - це система, яка дозволяє грамотно організувати і використати простір у квартирі чи офісі та одночасно являється елементом інтер’єру та дизайну помешкання.

Переваги замовлення шафи-купе та її використання:

  • Шафа-купе проектується та виготовляється за індивідуальним проектом, з врахуванням особливостей Вашого приміщення.
  • Внутрішній простір шафи купе проектується під Ваші потреби, і може враховувати будь-які конструктивні побажання.
  • Дизайн шафи купе виконується по індивідуальному ексклюзивному замовленню шафи-купе.
  • Всі розміри і елементна база шафи купе підбираються на місці встановлення нашим спеціалістом. Дизайн шафи-купе узгоджується на місці з клієнтом
 
Малюнки на скліМалюнки на склі Піско-фарбо матуванняПіско-фарбо матування Псевдо вітражі на скліПсевдо вітражі на склі Фото на дверяхФото на дверях

Шафи-купе Львів

Індивідуальний підхід до проектування шаф купе і їх великі здібності до трансформації зумовили найширше їх застосування в інтер'єрі житлового будинку. Найчастіше ставлять шафи купе у Львові, оскільки в ній зберігається велика частина одягу і постільна білизна. Але нерідко можна побачити шафу купе у прихожій, а у вітальні або бібліотеці - книжкові шафи купе.

Замовлення покупцями шафи купе в спальню, як правило, має на меті перетворити її вигляд і одночасно укомплектувати багатофункціональними компактними меблями. До того ж, ставлячи шафу в спальню, можна розумно вирішити помилки її планування, допущені будівельниками.

Шафи купе для вітальні, також добре приховують недоліки проектування типових квартир. Будучи більше схожими на вузькі і тісні коридорчики, вони ніяк не підходять для устаткування їх традиційними моделями готових меблів.

Чим складніше конструкція і більші розміри, тим більша ціна шафи купе. Проте це не єдині параметри, що впливають на ціноутворення в ході виробництва.

Наша компанія по праву вважається кращим місцем, де можна придбати шафи купе у Львові. Будучи до того ж продавцем власних меблів, виготовлених в наших виробничих цехах, ми знищили посередницьку ціну на шафи купе львів. Тобто, якщо ви купуєте шафу купе у Львові, звертаючись за допомогою в Каверс, то ви гарантовано купуєте меблі за цінами від виробника.

Увазі наших клієнтів представляємо кращі шафи купе фото каталог, в якому можна вибрати як готові моделі, так і почерпнути цінну інформацію для майбутнього замовлення.

Також прямо на сайті ми створили власне портфоліо, щоб відвідувачі могли побачити виготовлені нами шафи купе фото яких зроблено прямо в квартирі замовників.

КАВЕРС - це гарантія вдалої покупки будь-яких видів та типів шафи-купе у Львові

І це не образне вираження. Усі наші меблі супроводжуються гарантійним обслуговування терміном від 1 до 3 років, що само по собі - додатковий непрямий показник високої якості наших виробів. А на деякі комплектуючі, такі як фурнітура, гарантія встановлюється їх виробниками і може складати десятки років.

Що ще можна доповнити до сказаного? Тільки одне - щоб повністю перетворити ваш побут, нам потрібний усього лише один телефонний дзвінок.. від Вас. Так зробіть же його зараз.

Меблева виробничо-торгова компанія Каверс пропонує шафи-купе Львів за недорого. В першу чергу недорогоа ціна досягається завдяки наявності повного циклу обладнання і партнерстві з міжнародними виробниками меблевої фурнітури. На сьогодні Львів, як старовинне місто має багато нестандартних, а часом і малих житлових площ, у яких мешканці повинні використовувати оптимально всю наявну площу. Тому саме місткість шафи-купе, її практичність, зручність і естетичні якості з кожним роком залучають покупців шафи-купе у Львові.

Ми розробляємо проекти і дизайн шафи-купе у Львові на замовленян по індивідуальних потребах. Вся доставка та установка шафи купе у Львові БЕЗКОШТОВНА! Оцінити дизайн шафи-купе в нашому ви можете у нашому каталозі меблів у Львові, або завітавши у наш виставково-торговий центр по вул. Б. Хмельницького, 200.

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET