Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

2015-09-09 10:53 по Andriy

Меблі Львів

Меблева компанія Каверс пропонує широкий асортимент мяких та корпусних меблів для дому та офісу. Серед наших послуг по дизайну та виготовленню меблів: -Меблі для кухні; -Стільниці із штучного каменю; -Меблі для спальні; -Меблі для офісу; -Матраци та ліжка; -Шафи-купе; -Фурнітура та комплектуючі для меблів.

Детальніше »

Меблі для дому > Каталог диванів

Дивани Львів, м'які меблі

М'які меблі в традиційному значенні - це комплект, що складається з дивана та декількох крісел. Основою м'яких меблів звісно є диван. Дивани використовуються і встановлюються як елемент меблів для вітальні, меблів для спальні. Дитячі кімнати також містять в собі дивани і м'які меблі.

Отож, м'які меблі призначені для відпочинку господарів будинку та їх гостей, та переважно встановлюються найчастіше у вітальні. Доповнює зону відпочинку маленький декоративний столик.

Основним елементом м'яких меблів звісно є дивани Львів. Він задає стиль всім іншим елементам м'яких меблів і задає стиль дизайну в інтерєрі кімнати, вітільні чи спальні. Сучасне проектування диванів у Львові і процес виготовлення диванів Львів - це ціла галузь. Існує величезна кількість видів і типів диванів як по самому дизайну так і по елементній базі. Наша компанія пропонує всім своїм клієнтам високоякісний, сучасний дизайн та послуги по проектуванню і виготовленню м'яких меблів, диванів, м'яких кутків як по індивідуальному дизайну, так і приймає і виконує замовлення по виготовленню серійних м'яких меблів. Наш каталог меблів для віталень, меблів для дитячих кімнат, спалень та зон відпочинку Ви можете переглянути в розділі м'які дивани Львів.

 

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET