Меблі на замовлення

Меблі на замовлення та дизайн меблів ви можете замовити та купити меблі по телефону, або через форму вказану нижче.

Замовте безкоштовний дзвінок!.

Заповніть форму і Ми зв'яжемось з Вами

Заповніть всі поля


Меблі новини

2015-11-22 03:34 по Andriy

Компактні італійські меблі

Компактні складні меблі на замовлення у Львові від компанії Каверс. Ми пропонуємо унікальні європейські рішення при виготовленні меблів для дому та офісу під замовлення. Кращі європейські розробки та матеріали дозволять єфективно використовувати Ваш простір для максимальної зручності та дизайну.

Детальніше »

2015-10-18 23:09 по Andriy

Шафи-купе Львів
Шафи-купе Львів

Шафи-купе Львів

Шафи купе у Львові за найнижчими цінами для Вашої оселі. Спробуйте отримати переваги унікального авторського дизайну шай-купе від компанії Каверс Львів. Ми пропонуємо Вам унікальний дизайн, високу Европейську якість матеріалів та фурнітури а також безкоштовну доставку і встановлення шифи купе Львові.

Детальніше »

2015-09-09 10:53 по Andriy

Меблі Львів

Меблева компанія Каверс пропонує широкий асортимент мяких та корпусних меблів для дому та офісу. Серед наших послуг по дизайну та виготовленню меблів: -Меблі для кухні; -Стільниці із штучного каменю; -Меблі для спальні; -Меблі для офісу; -Матраци та ліжка; -Шафи-купе; -Фурнітура та комплектуючі для меблів.

Детальніше »

Матраци та ліжка

Матраци ортопедичні та анатомічні, матрасы ортопедические

Наша компанія  представляє вам каталог ортопедичних матраців і виробників ортопедичних матраців українського виробництва та закордонного виробництва. Основною перевагою представлених ортопедичних матраців являється їхня якість та ціна.

Гарантійний термін обслуговування матраців - 10 років. Це хороша гарантія якості від виробника. Всі пружинні блоки матраців виготовлені по нових технологіях з дотриманням необхідних норм та матеріалів.  Набивка ортопедичних матраців виконона з натуральних матеріалів (морська трава, верблюжа шерсть, кокос). М"які елементи викононі з високоякісних матеріалів (ППУ. латекс, кокос, термоволокно).

Нижче ми приводим вам каталоги виробників ортопедичних матраців. Ви можете переглянути і вибрати модель матрасу, яка вам найбільш підходить. Ціни у нас доступніші від ринкових. Адже матрас це саме те місце де ви проводите третину свого часу. Ми надаємо вам повний спектр виготовлення і гарантійного обслуговування ортопедичних матраців.

Виробничо-торгова меблева компанія у Львові Каверс пропонує Вам широкий вибір ортопедичні матраци Львів. Ми являємося офіційними представниками відомих торгових марок ортопедичних матраців та пропонуємо найнижці ціни у Львові на ортопедичні матраци. Крім цього ми надаємо Вам повну сервісну підтримку та гарантію на усі матраци Львів і гарантійне обслуговування ортопедичних матраців.

 

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET